ybářská bižuterie FDR Glider je určena zejména milovníkům lovu na feeder. Díky této drobnosti si můžete zhotovit montáž s průběžným upevněním krmítka. Vlasec nebo šňůru provlékněte středem černé plastové olivky. Otvor je 1,5mm široký, takže do něj pohodlně provlečete i hrubší vlasce či šňůry.
Série feederových běžců s karabinkou RUNNER slouží jako příslušenství pro výrobu koncových sestav, kterou ocení zejména příznivci lovu feeder technikou. Delphin RUNNER slouží ke snadnému připevnění feederových košíků ke kmenovému vlasci. Na výběr je několik velikostí.
Inovativní, průjezdná montáž na kmenový vlasec pro uchycení feeder krmítka. Dostupné v délkách 50 mm a 70 mm. Balení obsahuje: 2 ks
Krmítko, jak je patrné z obrázku a videa, obsahuje dutinu, do které lze snadno vložit návazec ( doporučená délka je 35 cm), který je na obou koncích opatřen háčkem. Návazce doporučujeme dělat buď z fluorocarbonu, nebo z pletené šňůrky. Díky tomuto krmítku můžete používat dva druhy nástrah najednou a zefektivníte tím svůj lov.
Vylepšená verze modré formičky ! Použití je velmi jednoduché a efektivní. Naplnění je rychlé a vyprázdnění ještě rychlejší,. 1 ks v balení. https://www.youtube.com/watch?v=4f60z3AEx00&t=5s
Firma Cralusso přichází na trh s formičkou ve tvaru "skořápky". Použití je velmi jednoduché a efektivní. Naplnění je rychlé a vyprázdnění ještě rychlejší,. 1 ks v balení. https://www.youtube.com/watch?v=e0lotP9g8fU
Hotové feederové návazce na kvalitním vlasci a s kvalitními háčky.
Univerzální kvalitně zpracovaný konektor Browning konektor Bead v tmavě hnědé barvě
Formička vhodná na krmítka Preston In-line feeder nebo ICS Dura Flat Feeder. Tuto formičku naplníte po okraj krmením, přiložíte krmítko a pomocí tlačítka PUSH zmáčknete, vytvoříte pevnou a symetrickou kuličku ( "bábovičku" ), kterou můžete již nahodit. Balení obsahuje 1 ks.
Krmítka In-Line Banjo XR Feeder byla vyvinuta na základě populárních krmítek Dura Banjo feeder a jsou perfektní volbou pro lov kaprů a dalších ryb v případě, kdy chcete své krmení či pelety na krmítku ochránit více, než u běžných method krmítek. Střední velikost.
Firma Korum přichází na trh s hotovými návazci o délce 1m, které oceníte především milovníci říčního rybolovu. Návazce jsou zhotoveny z kvalitního monofilu. Japonský háček tipu Wide Gape je velmi pevný, ostrý a odolný. Každý návazec je zakončen podvazem se smyčkou, vhodný na jakoukoliv nástrahu ( boilies, pelety, kukuřice a další).
Tento typ háčku se zakřiveným raménkem byl navržen tak, aby bylo dosaženo maximálního možného zachycení a nedocházelo tak k padání ryb. Hrot směřuje více k očku háčku, což způsobuje lepší proniknutí do rybí tlamky. Očko vyhnuté na vnější stranu pak umožňuje navázaní jak na silné monofily, tak na slabé pletené šňůry.